Partneři

Larisa Francírková

"VĚŘÍM, ŽE PRÁCE KAŽDÉHO Z NÁS MŮŽE BÝT SMYSLUPLNĚ STRÁVENÝM ČASEM."

Vystudovala obor politologie a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd UK.Po několikaletém působení ve státní sféře a v neziskovém sektoru pracovala 3 roky v oblasti telekomunikací (NOKIA) a pojišťovnictví (RENOMIA). Ve společnosti RENOMIA se věnovala 7 let lokálnímu a mezinárodnímu obchodu a následně se stala ředitelkou komunikace. V současné době působí již 6 let jako koučka a konzultantka v čekých i zahraničních společnostech. Zaměřuje se zejména na oblast leadershipu a na řešení problematiky spojené se zvyšováním kvality služeb v různých oblastech obchodu a podnikání.

Irena Vokrojová

"STYL NENÍ OTÁZKOU PENĚZ A NÁSLEDOVÁNÍM POSLEDNÍCH MÓDNÍCH TRENDŮ, ALE POCHOPENÍM SÁM/SAMA SEBE, KTERÉ SE JEN SPRÁVNÝM OBLEČENÍM PODPOŘÍ."

20 let praxe v nákupu textilu a personalistice se propojilo v životní lásku a poslání - osobní styling. Svým klientům/klientkám pomáhám najít vlastní osobitý styl tak, aby se cítili sebevědomějšími a spokojenějšími lidmi. Vždyť první dojem vytváříme jen jednou. A ten je z 80 % tvořen vnějšími vjemy a až poté do sebe necháváme vstoupit zbytek.

Ing. Ivana Kounovská

Pojišťovací zprostředkovatel

Pojištění podnikatelů, občanů a vozidel

https://www.ik-insurance.cz/

Chata Lašovice

Pronájem letního bydlení

Malá montovaná chatka na oploceném pozemku uprostřed přírody

https://cms.lasovice-chata-cz.webnode.cz/