Partneři

E.G. Solution s.r.o

Služby pro zprostředkovatele a pojišťovny. Stanovení pojistných částek na nemovité věci. Revize pojistných podmínek, manažerské vzdělávání, organizování kurzů a workshopů.

https://www.eg-solution.cz

British Institute of Management sr.o.

Soukromá vzdělávací instituce

Pořádání MBA studií a jiných manažerských programů

Ing. Eva Gmentová zastřešuje studium MBA Insurance Broker a je lektorem několika modulů.

https://www.britishinstitute.cz/

JUDr. Petr Záruba

"ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM, A TO NEJEN PO ODBORNÉ STRÁNCE."

V roce 1974 absolvoval Právnickou fakultu Karlovy Univerzity v Praze. Poté krátce pracoval jako právník podniku Elektrizace železnic, ale již 1. 11. 1976 nastoupil do tehdejší České státní pojišťovny v Praze. V pojišťovnictví působil téměř 36 let a měl možnost se seznámit s nebývale širokou škálou odborností. V roce 1979 obhájil rigorózní práci, složil rigorózní zkoušku a stal se doktorem práv se specializací na mezinárodní právo. V letech 1980-1984 pracoval v zajištění a v roce 1985 se stal vedoucím obchodního oddělení na tehdejším závodě pro zahraniční pojištění a zajištění. V roce 1990 vyhrál jedno z prvních výběrových řízení, od 1. 4. 1990 se stal ředitelem tohoto závodu. V letech 1993-1995 působil jako poradce generálního ředitele. Zasloužil se o otevření zastoupení České pojišťovny v Londýně.

Vít Baloušek 

Lektor a konsultant

Specializuje se 11 let na originální vzdělávání v oblastech - kreativní reklamní tvorba, strategický marketing, tvorba značky, komunikační dovednosti, digitální komunikace a sociální sítě - školil mimo jiné tyto značky: Komerční banka, Ministerstvo pro místní rozvoj, Devro, Kofola, Eset, LMC - Jobs.cz, Severočeské doly, Škoda Power, Czech Tourism, Toplac, Unipetrol, Penny Market, Hospodářská komora ČR

www.goodideas.cz

Larisa Francírková

"VĚŘÍM, ŽE PRÁCE KAŽDÉHO Z NÁS MŮŽE BÝT SMYSLUPLNĚ STRÁVENÝM ČASEM."

Vystudovala obor politologie a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd UK.Po několikaletém působení ve státní sféře a v neziskovém sektoru pracovala 3 roky v oblasti telekomunikací (NOKIA) a pojišťovnictví (RENOMIA). Ve společnosti RENOMIA se věnovala 7 let lokálnímu a mezinárodnímu obchodu a následně se stala ředitelkou komunikace. V současné době působí již 6 let jako koučka a konzultantka v čekých i zahraničních společnostech. Zaměřuje se zejména na oblast leadershipu a na řešení problematiky spojené se zvyšováním kvality služeb v různých oblastech obchodu a podnikání.

Irena Vokrojová

"STYL NENÍ OTÁZKOU PENĚZ A NÁSLEDOVÁNÍM POSLEDNÍCH MÓDNÍCH TRENDŮ, ALE POCHOPENÍM SÁM/SAMA SEBE, KTERÉ SE JEN SPRÁVNÝM OBLEČENÍM PODPOŘÍ."

20 let praxe v nákupu textilu a personalistice se propojilo v životní lásku a poslání - osobní styling. Svým klientům/klientkám pomáhám najít vlastní osobitý styl tak, aby se cítili sebevědomějšími a spokojenějšími lidmi. Vždyť první dojem vytváříme jen jednou. A ten je z 80 % tvořen vnějšími vjemy a až poté do sebe necháváme vstoupit zbytek.

Ing. Marcela Hirš

ředitelka Péče o tým/ Direct pojišťovna

„Rozdílnost povah v Directu rozhodně podporujeme." říká Marcela, "můžeme tak využít silné stránky každého kolegy."

Kateřina Jelínková

"KDYŽ JE VŠECHNO NEJISTÉ, JE MOŽNÉ VŠECHNO."

Pracovala téměř dvacet let v pojišťovnictví v oblasti korporátního pojištění u makléřských společností RENOMIA a RESPECT, pět let u společnosti RESPECT na pozici koordinátora pro interní vzdělávání a jako grafik firemních matriálů. Od roku 2016 pracuje jako freelancer v oblasti grafická tvorba a vlastní kreativní tvorba.

Knihy - Radosti

Ing. Eva Gmentová

Autorské nakladatelství specializující se na knížky pro děti a další knihy, které přinášejí radost čtenářům

https://www.knihy-radosti.cz/

Ing. Ivana Kounovská

Pojišťovací zprostředkovatel

Pojištění podnikatelů, občanů a vozidel

https://cms.ik-insurance-cz.webnode.cz/

Chata Lašovice

Pronájem letního bydlení

Malá montovaná chatka na oploceném pozemku uprostřed přírody

https://cms.lasovice-chata-cz.webnode.cz/

Rautis s.r.o.

Perličkové ozdoby z Poniklé

Tradiční ozdoby z foukaného skla vyráběné ručně v Poniklé v Krkonoších. Tradice co zavazuje.

https://rautis.cz/